KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165205
nr 1616 5205
Axel Hamborn
(1892-1987), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade, fiskeläge och skånegård, yttermått inklusive ram: 33x34,35x38 cm
Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:36:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Hamborn
Läs mer om Axel Hamborn